Apie Mus

mikroautobusų nuoma VilniujeMikroautobusų nuoma Vilniuje

 

Autobusų nuoma bei mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

MB " Turizma " – tai transporto įmonė, nuomojanti komfortabilius autobusus (nuo 50 vietų iki 55 vietų) bei mikroautobusus (nuo 16 vietų iki 22 vietų) vietiniais ir tarptautiniais nereguliariais užsakomaisiais maršrutais. Paslaugomis daugiausiai naudojasi turizmo agentūros, įmonės ir organizacijos, kelionių organizatoriai, ambasados, viešbučiai, sporto komandos, renginių organizatoriai, meno kolektyvai.

 

Pagrindinis mūsų tikslas – tiek keliaujantiems, tiek organizuojantiems keliones suteikti galimybę pasirinkti pageidaujamą transporto priemonę ir padėti išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Kiekvienam klientui, pagal jo poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti įvairios komforto klasės ir skirtingų kainų autobusus, atitinkančius ES saugumo ir ekologijos reikalavimus.

 

 

Autobusu nuoma

Autobusu nuoma kaip paslauga dar naudojama darbuotojams vežti į darbovietę ir iš jos.

Autobusu nuoma Vilniuje vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, ekskursijoms, gimtadieniams, edukacinėms kelionėms, pažintinėms kelionėms, iškyloms, sporto mokyklos mokinių vežimui į sporto varžybas, mokinių vežimui, vaikų vežimui.

 

Autobusu nuoma Vilniuje

Autobusu nuoma Vilniuje, Nuomojame autobusus Vilniuje keleiviams bei užsienio turistams transportuoti po viešbučius, keleivius autobusais vežame į ekskursijas po Vilniaus senamiestį taip pat į kitas Vilniuje esančias lankytinas vietoves.

 

Mikroautobusu nuoma

Mikroautobusu nuoma vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, ekskursijoms, gimtadieniams, edukacinėms kelionėms, pažintinėms kelionėms, iškyloms, sporto mokyklos mokinių vežimui į sporto varžybas, mokinių vežimui, vaikų vežimui.

 

Mikroautobusu nuoma su vairuotoju

Mes Jums galime pasiūlyti mikroautobusų nuomos paslaugas nuo 9 iki 21 sėdimos vietos. Mikroautobusų nuoma tai viena iš populiariausiu transporto nuomos paslaugų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Birštone, Anykščiuose ir kituose Lietuvos miesteliuose.

 

Mikroautobusu nuoma Vilniuje

Mikroautobusu nuoma vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, ekskursijoms, gimtadieniams, edukacinėms kelionėms, pažintinėms kelionėms, iškyloms, sporto mokyklos mokinių vežimui į sporto varžybas, mokinių vežimui, vaikų vežimui.

 

Mikroautobusu nuoma su vairuotoju

Mes Jums galime pasiūlyti mikroautobusu nuoma nuo 9 iki 21 sėdimos vietos. Mikroautobusu nuoma tai viena iš populiariausiu transporto nuomos paslaugų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Birštone, Anykščiuose ir kituose Lietuvos miesteliuose.

 

Autobusu nuoma su vairuotoju

Mes Jums galime pasiūlyti autobusu nuoma su vairuotoju Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir visoje Lietuvoje. Autobusu nuoma labai populiari tarp užsienio turistų keliaujančių po lankytinas Lietuvos vietoves. O taip pat nuoma autobusų populiari ir į užsienio valstybes (šalis) tokias kaip Latvija, Estija, Lenkija, Slovakija, Italija ir kitas tolimesnes keliones bei pažintines ekskursijas.

 

Autobusu nuoma

 Autobusu nuoma kaip paslauga dar naudojama darbuotojams vežti į darbovietę ir iš jos.

Autobusu nuoma Vilniuje vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, ekskursijoms, gimtadieniams, edukacinėms kelionėms, pažintinėms kelionėms, iškyloms, sporto mokyklos mokinių vežimui į sporto varžybas, mokinių vežimui, vaikų vežimui.

 

Autobusu nuoma Vilniuje

Autobusu nuoma Vilniuje, Nuomojame autobusus Vilniuje keleiviams bei užsienio turistams transportuoti po viešbučius, keleivius autobusais vežame į ekskursijas po Vilniaus senamiestį taip pat į kitas Vilniuje esančias lankytinas vietoves.

 

Mikroautobusu nuomos kaina

Mes Jums galime pasiūlyti mikroautobusų nuomos paslaugą Vilniuje nuo 9 iki 21 sėdimos vietos. Mikroautobusų nuoma tai viena iš populiariausiu transporto nuomos paslaugų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Birštone, Anykščiuose ir kituose Lietuvos miesteliuose.

 

Autobusu nuomos kaina

Mes Jums galime pasiūlyti autobusu nuoma su vairuotoju Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir visoje Lietuvoje. Autobusu nuoma labai populiari tarp užsienio turistų keliaujančių po lankytinas Lietuvos vietoves. O taip pat nuoma autobusu populiari ir į užsienio valstybes (šalis) tokias kaip Latvija, Estija, Lenkija, Slovakija, Italija ir kitas tolimesnes keliones bei pažintines ekskursijas. Autobusai nuomai kaip paslauga dar naudojama darbuotojams vežti į darbovietę ir iš jos. 

 

Autobusu nuoma Vilniuje

Autobusu nuoma Vilniuje, nuomojame autobusus Vilniuje keleiviams bei užsienio turistams transportuoti po viešbučius, keleivius autobusais vežame į ekskursijas po Vilniaus senamiestį taip pat į kitas Vilniuje esančias lankytinas vietoves.

 

Krovininiu mikroautobusu nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Krovininių mikroautobusų nuoma, perkraustymo paslaugos, siuntų vežimas, krovininiai mikroautobusai. Kroviniai vežami vietiniais ir tarptautiniais maršrutais. Krovinių gabenimas i Lenkija, Latvija, Estija, Norvegija, Švedija ir kitas ES valstybes. Krovinių vezimo paslauga pagal ilgalaikes ir trumpalaikes sutartis. Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis.

 

Keleivių vežimas į oro uostą ir keleivių vežimas iš oro uosto (Transferas)

Mikroautobusų nuomos paslauga keleivių vežimui į oro uostą ir iš oro uosto Vilniuje, Kaune, Palangoje, Lenkijoje, Varšuvoje, Rygoje, Taline. Pasiimame keleivių grupes iš vietos ir transpotuojame mikroautobusu į pageidaujamą oro uostą.

 

Keleivių vežimas į Klaipėdos uostą

Transportuojame keleivius autobusu ir mikroautobusu į Jūrų uostą Klaipėdoje ir iš uosto Jūsu pageidaujamu laiku.

 

Autobusu nuoma Turistams

Autobusu ir mikroautobusu nuoma turistams,turistinėms grupėms, vežame po Lietuvą į pažintines ekskursijas į Nidą, Palangą, Šventąją. Turistinis transportas skirtas vežti keleivių grupes iš Klaipėdos ( jūros ) uosto į ekskursijas.

Nuomojame autobusus, nuomojame mikroautobusus poilsinėms  kelionėms, vežame keleivių grupes į Palangą, Klaipėdą, Šventąją, Jurmala, Venspilį, Liepoja ir kitas užsienio šalis.

 

Keleivių vežimas į poilsines keliones

Keleivinio transporto nuoma, keleiviniai mikroautobusai teikia nuomos paslaugą darbuotojams. Keleiviniai autobusai nuomai, Keleiviniai mikroautobusai nuomai darbuotojams vežti į darbą ir iš darbo. Keleiviniais mikroautobusais ir keleiviniais autobusais vežame darbuotojus anksti ryte į darbo vietą Vilniuje ir į kitus Lietuvos miestus iš Vilniaus, pasibaigus darbo dienai vežame darbuotojus atgal.

 

 

Keleivių pervežimo paslauga (transferas)

Taip pat šiuo metu yra labai populiari paslauga vežti keleivius iš tarptautinio Vilniaus oro uosto į viešbučius Vilniuje, ir visoje Lietuvoje ir net į gretimas valstybes tokias kaip Lenkija, Latvija, Estija.

 

  

II Turisma paslaugos:

 

- Autobusų nuoma

- Mikroautobusų nuoma

- Krovininių mikroautobusų nuoma

- Vežame i ekskursijas

- Edukacines programos

- Keleivių vežimas i/is Ispanijos

- Keleivių vežimas i/is Vokietijos 

 

Mikroautobusų nuomos kaina

Mikroautobusu nuomos kaina priklauso nuo:

- Mikroautobuso klasės ( ekonominė,verslo ar Liuks klasė )

- Maršruto ( numatomo nuvažiuoti kilometražo )

- Dienų skaičiaus arba valandų.

- Keleivių skaičiaus.

 

Autobuso nuomos kaina

Autobusų nuomos kaina priklauso nuo:

- Autobuso klasės ( ekonominė,verslo ar Liuks klasė )

- Maršruto ( numatomo nuvažiuoti kilometražo )

- Dienų skaičiaus arba valandų.

- Keleivių skaičiaus.

 

 

Kvalifikuoti įmonės darbuotojai padės pasirinkti optimaliausią maršrutą ir apskaičiuos kelionės sąnaudas. Mes Jums pasiūlysime labai patrauklias autobuso nuomos ir mikroautobuso nuomos sąlygas ir užtikrinsime aukštą paslaugų kokybę.

 

Mūsu auto nuomos paslauga bei automobiliu nuoma yra geromis sąlygomis. Auto nuoma yra patikima ir viena populiariausių Vilniuje, Kaune.


Kvalifikuoti ir patyrę vairuotojai, komfortiški bei techniškai tvarkingi autobusai ir mikroautobusai užtikrins Jūsų saugumą ir garantuos Jums kelionės sėkmę.


Jeigu turite klausimų dėl autobusų nuoma ar mikroautobusų nuoma, ar vykimo į ekskursijas, ar keleivių vežimo užsakomaisiais reisais galimybių bei įkainių, prašom kreiptis.


Mes nedelsiant Jums suteiksime išsamiausią informaciją!

 

www.autonuomapigiau.lt

El. paštas: [email protected]

Tel.: +370 677 66032                                                    

Susisiekite su mumis!