Vežame į ekskursijas

Mikroautobusu į Dažasvydi

Šiuo metu yra vienas iš didžiausių dažasvydžio klubų ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje. Organizuojame dažasvydžio, šratasvydžio, reball žaidimus, mergvakarius, bernvakarius, vaikų gimtadienius ir įmonių vakarėlius. 

plačiau
Mikroautobusu į Biržųs į alaus degustacija

„Alaus kelias“ – tai Lietuvos aludarių sostinės, Biržų krašto, reiškinys. Keliaudami „Alaus keliu“:

ATRASITE unikalų Lietuvos kampelį – Biržus,

PAŽINSITE senąsias Biržų krašto aludarystės tradicijas,

PASKANAUSITE tradicinių patiekalų ir užkandžių.

plačiau
Mikroautobusu į Žirgyną

Visus metus savo lankytojams siūlome aktyviai leisti laisvalaikį jodinėjant ar leidžiantis į orientacinius žygius po apylinkes su lietuviškais žemaitukų ir trakėnų veislės žirgais. Nedrįstantys jodinėti gali pasivažinėti senovine pašto karieta, o žiemą – rogėmis.

plačiau
Mikroautobusu į Trakų senają kibininę

„Senojoje kibininėje“, kuri buvo įkurta 1979 m.   vis dar branginamos karaimų tradicijos ir kepami kibinai. Čia galėsite pasmaguriauti įvairiausių skonių kibinais – kiaulienos, vištienos, avienos, varškės, grybų, špinatų. Kiekvienas gurmanas atras sau tinkamą skonį, o kavinės interjeras apstatytas antikvariniais baldais,  virduliais, svarstyklėmis, statinaitėmis, žibalinėmis lempomis dar labiau sustiprins senovės pojūtį.

plačiau
Mikroautobusu į Delfinariumą

Lietuvos jūrų muziejus – jūrų gamtos, istorijos pažinimo kompleksas – puiki laisvalaikio praleidimo, pažinimo vieta.

Delfinų pasirodymai – edukaciniai pramoginiai renginiai, skirti supažindinti lankytojus su šiais nuostabiais gyvūnais, siekiant, kad žmogus saugotų ir tausotų jų natūralią aplinką – jūrą.

plačiau
Mikroautobusu į Druskininkų vandens parką

Druskininkų vandens parko kompleksas – 30 000 kv. m. pramogų ir poilsio pasaulis, siūlantis vandens pramogas, azartišką boulingo žaidimą, poilsį trijų ir keturių žvaigždučių viešbučiuose, relaksacinius masažus SPA centruose ir sveikatai naudingus pirčių erdvės malonumus.

plačiau
Mikroautobusu į Dinozaurų parką

Vos 7 km nuo Klaipėdos – ir jūs atsiduriate didingoje „Radailių dvaro“ komplekso apsuptyje. DINOZAURŲ PARKE Radailiuose gyvena daugiau nei 40 natūralaus dydžio riaumojančių, judančių, šnypščiančių ir vandeniu besilaistančių dinozaurų. Tai daugiau nei prieš 65 mln. metų išnykusių dinozaurų tikslios kopijos! 

 

plačiau
Mikroautobusu į Pašilių Stumbryną

KVIEČIAME APSILANKYTI ATNAUJINTAME PAŠILIŲ STUMBRYNE

plačiau
Mikroautobusu į Kryžių kalną

Maždaug 12 km į šiaurę nuo Šiaulių, netoli Šiaulių – Rygos geležinkelio linijos, laukuose stovi nelabai didelis, pailgas, per vidury įdubęs kalnas, visas tankiai nustatytas kryžiais. Tai garsusis Kryžių kalnas, liudijantis pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai, per kurią Kristus išgelbėjo visų laikų ir kartų žmones. Kryžių kalnas primena ne tik Atpirkėjo kančią bei mirtį, bet ir Jo prisikėlimą ir išaukštinimą, sykiu ir kiekvieno žmogaus išaukštinimą per Kryžiaus slėpinį. Keliaujantys į Kryžių kalną, jame besimeldžiantys, statantys kryžius, liudija iš kryžiaus trykštančią stiprybę, neišsenkančią viltį ir tikėjimą Dievo meile.

plačiau
Mikroautobusu į Kauną pasiplaukioti su laivu
Mikroautobusu į Kauną pasiplaukioti su laivu

Kviečiame į pasiplaukiojimą laivu "Kaunas". 
Kelionės metu plauksime Nemunu ir Nerimi. Turėsite galimybę pasigrožėti senamiesčio grožiu, santakos parku, Žalgirio arena. Laive yra audio gidas.