Vežame į ekskursijas

Mikroautobusu į Dinozaurų parką
Mikroautobusu į Dinozaurų parką

 

 

 

 

DINOZAURŲ PARKE DINO.LT Radailiuose gyvena daugiau nei 40 natūralaus dydžio riaumojančių, judančių, šnypščiančių ir vandeniu besilaistančių dinozaurų. Tai daugiau nei prieš 65 mln. metų išnykusių dinozaurų tikslios kopijos! 

 

  

UNIKALU! 
DINO parko Dinozaurai yra ne tik realaus dydžio - kiekvienas iš jų turi savitą charakterį, judėjimą, elgesio manierą ir skliedžia tik jam vienam būdingą riaumojimą. Dinozaurai yra paslaptingi ir žaismingi gyvūnai - kai kurie iš jų tyko už medžio ir taikosi jus aptaškyti vandeniu! Neliksite nepastebėti - budri REX akis jus pastebės! Susipažinkite su kiekvienu parko gyventoju išsamiau čia: DINO parko Dinozaurai.

SVARBU: Mieli tėveliai ir vaikučiai, atvykę į parką, gerbkime dinozaurų ramybę. Bendraukime ir fotografuokimės su jais per pagarbų atstumą, neperžengdami specialių atžymų, apsauginių virvių ir tvorelių. Paisykime parko teritorijoje galiojančių įspėjamųjų ženklų, užrašų ir griežtai laikykimės parko taisyklių ir maksimalių atsargumo ir saugumo reikalavimų. Jie svetingai atvėrė kiekvienam duris ir negaili energijos bendraudami su kiekvienu iš jūsų, kada beužsuktumėte. Didžiausias prašymas nelipti ir neliesti Dinozaurų. Jeigu norime, kad dinozaurai mus džiugintų kuo ilgiau, nerūstinkime jų nepagarbiu elgesiu, nes būsime išprašyti lauk bei į svečius daugiau nebeįleidžiami.

Parko administracija linki visiems saugaus pramogų ir poilsio laiko!