Vežame į ekskursijas

Mikroautobusu į Trakų senają kibininę
Mikroautobusu į Trakų senają kibininę

    Trakus garsinanti legendinė "Senoji kibininė" pati pirmoji gavo "Kulinarijos paveldo fondo" ženklą, kuris patvirtina restorane gaminamų karaimų kibinų receptų autentiškumą. Visiems «Senosios kibininės» restoranams,  tęsiantiems šias tradicijas, yra suteiktas ne tik kulinarijos paveldo fondo ženklas, bet ir «tautinio paveldo produkto sertifikatai«.
Restoranas «Karališka Senoji Kibininė», duris atvėrė 2008 metais 23 automagistralės Vilnius-Kaunas kilometre,Sausių kaime, Trakų rajone .

 

   Puikioje ir strategiškai patogioje vietoje įsikūręs restoranas "Karališka Senoji Kibininė", bene tinkamiausia vieta pageidaujantiems organizuoti įvairius renginius šalia Vilniaus esančiame Trakų rajone. Didelės, erdvios salės, kuriose galite rengti pobūvius, šeimos šventes, vestuves ir svarbius verslo renginius (prezentacija, spaudos konferencija, seminaras, oficialus banketas...). Puikus susisiekimas, erdvios automobilių stovėjimo aikštelės  - tai papildomą komfortą   suteikiančios šios išskirtinės vietos savybės.


     Restoranuose gaminama ne tik daugiau nei 23 rūšių kibinų, bet ir skiriamas didžiulis dėmesys lietuviškai virtuvei. « Senosios Kibininės" tinklo restoranuose  meniu esantys lietuviški patiekalai ir originalūs gėrimai, patiks net išrankiausiam gurmanui. Paskanauti karaimų ar lietuvių virtuvės kviečiame  ne tik svečius iš visos Lietuvos, bet ir turistų grupes iš svetimų šalių.


    Kibinų gaminimas ir degustacija, gurmaniška šimtalapio parodomoji programa, tai ką galite pamatyti ir išbandyti „Karališkoje senojoje kibininė“.


   Kibinų gaminimo metu išgirsite istorijas apie karaimų tradicijas, išmoksite kaip reikia paruošti tešlą, kokie įdarai tinkami. Kibinai tinka visų skonių mėgėjams, tiek mėsos, tiek vegetarams, viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos. Tai puiki degustacija įvairių švenčių proga, darbo kolektyvui.


   Beje, svarbi žinia vairuotojams – veikia „Kibin drive“ paslauga restorane“Karališka senoji kibininė“, t.y. neišlipę iš automobilio galite nusipirkti, tik ką iškeptų skanių, sultingų net 23 rūšių kibinų, firminio kmynų gėrimo, savos gamybos kibininės giros, bei gardžios,kvapnios kavos.


   Mėgautis gardžiais, sultingais kibinais „Senoji kibininė“ siūlo ne tik Trakuose, bet ir sostinėje. Pastarųjų galite įsigyti firminiuose „Senosios kibininės“ autobusiukuose bei kavinukėse.